Language Switcher

Інформаційний день: «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

Інформаційний день: «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

Разом із проведенням міжнародної науково-практичної конференції «Форум гірників – 2017», під егідою Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» за підтримки Міністерства освіти і науки України 06 жовтня 2017 р. було проведено Інформаційний день «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС».

Особливістю даного «Інформаційного дня» було розгляд можливості участі українських закладів у наукових та освітніх програмах, що фінансуються закордонними структурами через призму практичної реалізації проектів міжнародної співпраці.

 

Впродовж конференції своїм досвідом виконання міжнародних проектів поділилися керівник Національного контактного пункту «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» Р.О. Дичковський та керівник відділу міжнародної академічної мобільності К.Є. Тюхменьова, які представили інформацію щодо реалізації трьох проектів НГУ у рамках програми Горизонт 2020:  Віртуальна шахта як модель для розширення горизонтів навчання пересічних громадян (VirtualMine); Міжнародна школа гірництва у м. Дубровник (DIM ESEE); Водньо-орієнтована підземна газифікація вугілля для Європи (HUGE)».

 

 

 

 

Також успішним досвідом реалізації проекту академічної мобільності, що передбачала обмін молодих науковці та студентів поділилася доц. кафедри екології О.О. Борисовська, яка виступила з доповіддю «Практичний досвід НГУ у реалізації міжнародних проектів у рамках програм ERASMUS+, KA1 (MobilityofYouth) на прикладі реалізації проекту ERASMUS+ KA1 MOSAIC.

 

 

 

 

 

Інформацію щодо отриманого фінансування за проектом: «RIS EIT Raw Materials Project RAISESEE: Raw Materials Students Internships in East South East Europe» представила менеджер відділу міжнародних освітніх проектів К.С. Жабчик. Даний проект виконується у рамках так званих RIS ініціатив програми Горизонт-2020.

 

 

 

 

Особливу увагу прикувала доповідь завідувача кафедри гідрогеології та інженерної геології Д.В. Рудакова. Він представив звіт щодо успішної реалізації проекту, що фінансувався МОН України, Національним гірничим університетом та Німецьким бюро з екологічної безпеки. Його доповідь на тему «The Experience  of Collaboration with the Partners from Germany with in the Advisory Assistance Programme» викликало живе зацікавлення у учасмників зібрання. У даному проекті Національний гірничий університет виступає грандхолдером та координатором.

 

 

 

Додаткову інформацію щодо Інформаційного дня та матеріалів доповідей можна отримати нижче.

Презентації учасників заходу.

ВІРТУАЛЬНА ШАХТА ЯК МОДЕЛЬ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ НАВЧАННЯ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН

Dubrovnik International ESEE Mining School

Практичний досвід НГУ в реалізації міжнародних проектів у рамках програми Erasmus +, КА1 (Mobility for youth)

RAw MaterIals Students Internships in East South East Europe

Опыт сотрудничества с Федеральным ведомством Германии по охране окружающей среды в области из безопасности хвостохранилищ (программа консультативной помощи)

Международный Вышеградский Фонд