Заходи

Міжнародна науково-практична конференція «Енергозбереження та енергоефективність, 2017» та он-лайн стажування

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів, студентів та представників виробничого сектору із України та зарубіжжя прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції, дистанційному стажуванні та підвищенні кваліфікації за кордоном.

 

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020» 16 – 17 листопада 2017 року буде проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Енергозбереження та енергоефективність, 2017». У рамках конференції буде проведено он-лайн стажування з можливістю отримання Сертифікату про міжнародну мобільність, а також інформаційний день «Практика реалізації проектів міжнародної наукової та освітньої співпраці».

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція «Енергозбереження та енергоефективність, 2017» та...

Інформаційний день: «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

Інформаційний день: «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

Разом із проведенням міжнародної науково-практичної конференції «Форум гірників – 2017», під егідою Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» за підтримки Міністерства освіти і науки України 06 жовтня 2017 р. було проведено Інформаційний день «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС».

Детальніше: Інформаційний день: «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших...

Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» — механізм фінансування наукових досліджень»

16 листопада 2016 року о 14:00 у ДЗ «Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України», відбувся Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» - механізм фінансування наукових досліджень». Організатори: Національний Контактний Пункт при СумДУ за тематичним напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» та Національний Контактний Пункт при ДВНЗ «НГУ» за тематичним напрямом «Безпечна, чиста та ефективна енергетика»
Детальніше: Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» — механізм фінансування наукових досліджень»

Знайди себе у просторі програм європейської співпраці

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми ЄС Горизонт-2020, за підтримки Міністерства освіти і науки України у Національному гірничому університеті відбулася міжнародна конференція-семінар: «ГОРИЗОНТ 2020 ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ».

Детальніше: Знайди себе у просторі програм європейської співпраці

«Горизонт 2020 та інші програми європейської співпраці»

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми ЄС Горизонт-2020, за підтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться міжнародний конференція семінар: «ГОРИЗОНТ 2020 ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ».

Детальніше: «Горизонт 2020 та інші програми європейської співпраці»

Сторінка 1 із 2