Заходи

Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» — механізм фінансування наукових досліджень»

16 листопада 2016 року о 14:00 у ДЗ «Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України», відбувся Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» - механізм фінансування наукових досліджень». Організатори: Національний Контактний Пункт при СумДУ за тематичним напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» та Національний Контактний Пункт при ДВНЗ «НГУ» за тематичним напрямом «Безпечна, чиста та ефективна енергетика»
Детальніше: Інформаційний день: «Програма «Горизонт 2020» — механізм фінансування наукових досліджень»

Знайди себе у просторі програм європейської співпраці

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми ЄС Горизонт-2020, за підтримки Міністерства освіти і науки України у Національному гірничому університеті відбулася міжнародна конференція-семінар: «ГОРИЗОНТ 2020 ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ».

Детальніше: Знайди себе у просторі програм європейської співпраці

«Горизонт 2020 та інші програми європейської співпраці»

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми ЄС Горизонт-2020, за підтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться міжнародний конференція семінар: «ГОРИЗОНТ 2020 ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ».

Детальніше: «Горизонт 2020 та інші програми європейської співпраці»

«Горизонт 2020. Кроки щодо успішної імплементації»

21 червня 2016 року у Національному гірничому університеті відбувся Інформаційний день«Горизонт 2020. Кроки щодо успішної імплементації»за участю представниць Міністерства освіти і науки України: заступника начальника управління міжнародної співпраці – начальника відділуСтелли Шаповалі менеджера ДП «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційного розвитку в Україні»Олени Коваль. Взяти участь в інформаційному дні сюди прибули представники усіх регіональних ВНЗ Дніпропетровщини.

Детальніше: «Горизонт 2020. Кроки щодо успішної імплементації»

Інформаційний захід "Горизонт 2020: Крок за кроком"

30 жовтня у Національному гірничому університеті на базі нещодавно започаткованого регіонального контактного пункту (РКП) за напрямком «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» (при інституті міжнародних освітньо-наукових програм НГУ) за підтримки Міністерства освіти і науки України відбулася Всеукраїнська конференція-семінар «Горизонт 2020: крок за кроком».

Детальніше: Інформаційний захід "Горизонт 2020: Крок за кроком"