Language Switcher

«Горизонт 2020. Кроки щодо успішної імплементації»

21 червня 2016 року у Національному гірничому університеті відбувся Інформаційний день«Горизонт 2020. Кроки щодо успішної імплементації»за участю представниць Міністерства освіти і науки України: заступника начальника управління міжнародної співпраці – начальника відділуСтелли Шаповалі менеджера ДП «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційного розвитку в Україні»Олени Коваль. Взяти участь в інформаційному дні сюди прибули представники усіх регіональних ВНЗ Дніпропетровщини.

У вітальному слові ректор НГУ академік НАН УкраїниГеннадій Півнякзазначив, що «Горизонт 2020» – програма, яка дозволяє вийти на якісно новий рівень університетам регіону. Тож сьогодні очільники ВНЗ повинні ставити за мету розвиток університету, який би дав можливість залучати матеріальні і фінансові ресурси задля втілення в життя фундаментальних інноваційних розробок.

Начальник управління міжнародної співпраці МОН України – начальник відділу Стелла Шаповал представила доповідь, яка розкриває структуру підтримки мережі Національного контактного пункту. Менеджер ДП «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційного розвитку в Україні» ОленаКовальрозкрила важливе питання з фінансових правил програми «Горизонт 2020». Представниці МОН України дали відповідь на ряд питань присутніх щодо можливостей програми, а також на заході було заслухано ще декілька доповідей, зокрема тих, що продемонстрували додаткові можливості щодо участі у програмах Європейського союзу.

Додаткову інформацію щодо конференції та матеріалів доповідей можна отримати нижче.

Презентации

1.    Структура підтримки мережі НКП в Україні

2.    Фінансові правила програми Горизонт 2020

3.    Jean Monnet Modules

4.    Проекти IncoNet EaP, R&I-LINKS2UA

5.    Безпечна чиста та ефективна енергетика

6.    Особливості напрямку Енергетика

7.    Формування структур університетської європейської наукової та освітньої інтеграції